• Заказати дзвінок

    Укажите ваше имя и номер телефона,
    а мы решим все вопросы по оформлению заказа.

  • 0

    У кошику порожньо!

Що ми знаємо про пошукові магніти

Що ми знаємо про пошукові магніти

Дата: 13.12.2019 Просмотров: 4180 Комментарии: 0

Наука не стоїть на місці, магніти вдосконалюються, зараз їх можна застосовувати і в прісній і солоній воді. І вага стала значно менше, якщо раніше пошукові магніти важили від 80 кг до 800 кг, то зараз пошуковикам зручно використовувати їх з вагою до 300 кг.

Де ж застосовуються пошукові магніти і де можуть стати в нагоді:

При пошуку і підйомі металевих предметів або дорогоцінних металів із залізними деталями з водойм (річок, озер), колодязів, глибоких ям, воронок.

При тралення водойм, якщо потрібно знайти великі залізні предмети, такі як корабель або машина, танк.

При пошуку монет, коли потрібно почистити вийнятий грунт від дрібного іржавого заліза. Для видалення заліза на засмічених ділянках під час розкопування фундаментів старих будинків.

Для визначення де залізний метеорит, а де просто камінь.

При підйомі різного залізного брухту для здачі.

Просто як магнітний тримач для предметів, деталей та обладнання на металевій поверхні.

Але не можна забувати, що пошукові магніти небезпечні. Тому при їх використанні потрібно бути обережними і дотримуватися всіх заходів безпеки:

Не допускати, щоб кінцівки потрапили між пошуковим магнітом і металом, щоб не прищемити руку або ногу. Також магніти потрібно тримати подалі від електричних приладів - телефонів, комп'ютерів, чайників. Вони гальмують роботу лічильників на електрику і воду.

Пошуковий магніт не любить високих температур, при 80 градусах і вище, він втрачає свої магнітні властивості. Зберігати і перевозити магніти рекомендується в дерев'яних ящиках.

Комментарии

Написать комментарий